جمعه, 26 دی 1399
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
ارجمندی پویش وزارت  الف -ب
سال جهش تولید
شیراز- دروازه قرآن
سد سلمان فارسی

 

 

 

*بیانیه سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران*

 

  1. شرکت سهامی آب منطقه ای فارس ، تعهد دارد نسبت  به رعایت استانداردهای امنیتی جهت حفظ حریم شخصی کاربران خود اقدامات لازم را بعمل آورد.

  2. شرکت سهامی آب منطقه ای فارس ، در تمامی موارد تعهد  به حفظ اطلاعات  شما دارد  و هرگز اطلاعات کاربران خود را افشا نمی کند و حفظ امنیت اطلاعات امری مهم می باشد و در این پورتال از سیاستهای امنیتی و فناوری هایی استفاده میگردد که برای محافظت از اطلاعات و پیشگیری از  دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات  طراحی شده است. همچنین از روشها و دستورالعملهای امنیتی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم.

  3. مشاهده صفحات این  تارنما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد، اما برخی از خدمات تارنما نیازمند به دریافت اطلاعات شخصی را دارد. این خدمات پس از بررسی و تایید اطلاعات، ارائه می‌گردد.

  4. دراین تارنما لینک های فعال به تارنماهای دیگر  نیز وجود دارد که متعلق به سازمانها و شرکتهای دیگر هستند. این پرتال ها قوانین مختص به خود دارند که پیشنهاد می گردد قبل از استفاده آنها را مطالعه نمایید.

 

 بازدید:533
آخرین به روزرسانی: 1398/02/25