جمعه, 7 آذر 1399
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
ارجمندی پویش وزارت  الف -ب
سال جهش تولید
شیراز- دروازه قرآن
سد سلمان فارسی

تهیه بانک اطلاعاتی محدوده مطالعاتی(ساماب)

در راستای اجرای سیاست‌های دولت الکترونیک و تهیه بانک اطلاعاتی پویا و دقیق و همچنین اعمال سیاست‌ها و قوانین مدیریت منابع آب در چارچوب برنامه‌های ابلاغی، راه‌اندازی سامانه یک‌پارچه حفاظت و بهره‌برداری و امور مشترکین در دستور کار وزارت نیرو قرار گرفت. این سامانه تحت عنوان «ساماب» از آذرماه سال 94 در استان فارس راه‌اندازی شده و در حال حاضر کلیه خدمات مربوط به آب‌های زیرزمینی در قالب 24 فرآیند از طریق دفاتر پیشخوان خدمات دولت و ICT  روستایی در حال انجام است. کلیه مشترکان به منظور ثبت درخواست و دریافت خدمات باید به دفاتر پیشخوان خدمات دولت و ICT  روستایی طرف قرارداد مراجعه کنند. (لیست دفاتر شیراز) (لیست دفاتر شهرستان‌ها)

مشترکان می‌توانند پس از ثبت درخواست و دریافت کد رهگیری، درخواست خود را از طریق سایت شرکت به آدرس https://www.frrw.ir از طریق منوی «میز خدمت الکترونیک» و زیر منوی «خدمات پیشخوان دولت(پیگیری پرونده‌های حفاظت)» پی‌گیری کنند.

با توجه به اینکه امکان ثبت درخواست سوخت چاه‌های کشاورزی دیزلی از طریق سامانه «پنجره واحد خدمات الکترونیک کشاورزی» فراهم شده است، کلیه مشترکان چاه‌های کشاورزی دیزلی جهت ثبت‌نام و دریافت سوخت باید به سایت http://eagri.maj.ir مراجعه کنند. چنانچه مشکلی در ثبت درخواست وجود داشت، پشتیبانی سایت با شماره 02164582291 آماده پاسخگویی به مشترکان است. (فایل راهنما

همچنین با برقراری ارتباط دوسویه نرم‌افزاری بین این سامانه و بانک اطلاعات شرکت‌های توزیع برق در استان، اقدام موثری در تدقیق اطلاعات صورت گرفته و امکان محاسبه میزان برداشت واقعی آب توسط پمپ‌های برقی را میسر کرده است.

   

 بازدید:1049
آخرین به روزرسانی: 1398/02/26