جمعه, 7 آذر 1399
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
ارجمندی پویش وزارت  الف -ب
سال جهش تولید
شیراز- دروازه قرآن
سد سلمان فارسی

شرکت بهره برداری از شبکه ها ی آبیاری و زهکشی استان فارس

 

به منظور بهینه سازی در امر توزیع آب کشاورزی و بهره برداری مطلوب از تأسیسات شبکه های آبیاری و زهکشی شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان فارس در شهریور 1370 در اداره ثبت شرکت ها در شیراز به شماره 4660 به ثبت رسیده است که اهم وظایف شرکت به شرح ذیل می باشد :

1- استحصال ،خرید وفروش و توزیع آب سطحی یا زیر زمینی اعم از کشاورزی و دامپروری ،صنعتی وپرورش ماهیان گرم آبی و سرد آبی.

2- انجام هرگونه فعالیت بهره برداری و تعمیرات و نگهداری در خصوص تصفیه ،انتقال و توزیع آب در شبکه های مدرن ،نیمه مدرن و سنتی آبیاری و زهکشی.

3- انجام هر گونه فعالیت در خصوص بهره برداری و نگهداری و کنترل ایمنی سدها و خطوط آبرسانی.

4- انجام هر گونه فعالیت مشاوره ای ، مطالعات ، طراحی ونظارت و پیمانکاری در امور ساختمانی ، تاسیساتی ، جاده وپل ، سد و شبکه های آبیاری وزهکشی ، رودخانه ها وسواحل ، کشاورزی و باغبانی ، تاسیسات شهری و روستایی ، خطوط انتقال آب ، فاضلاب ، برق ، گاز ، ساختمان و ابنیه ، تاسیسات هیدرولیکی ، تسطیح اراضی ، گلخانه و فضای سبز ، تعمیرات ونگهداری ، عملیات خاکی ،جاده و پل ، محوطه سازی ، نفشه برداری وپیاده کردن انواع نقشه ها و انعقاد هر گونه قرارداد خدماتی ، حمل ونقل ، اداری ، مالی ، نرم افزاری.

5- انجام هر گونه فعالیت در زمینه بهینه سازی وافزایش راندمان مصرف آب.

6- همکاری با ارگانها ، سازمانهای ذیربط به منظور ترویج وآموزش کشاورزان در راستای بهبود روشهای آبیاری ،اصلاح الگوی کشت و ارائه برنامه کشت منطقی متناسب با سیاستهای صرفه جویی در استفاده از آب کشاورزی.

7- انجام عملیات عمرانی از قبیل پیاده کردن شیوه های جدید آبیاری نوین و تحت فشار ، تسطیح ، زهکشی وهر گونه فعالیت که برای بالا بردن راندمان آبیاری موثر است .

8- انجام هر گونه عملیات بازاریابی و معاملات بازرگانی  در رابطه با موضوع شرکت و با رعایت  قوانین ومقررات جاری کشور.

9- اخذ هر گونه تسهیلات ، وام کوتاه مدت و بلند مدت از اشخاص حقیقی و حقوقی وبانکهای دولتی وخصوصی و موسسات مالی واعتباری در جهت اهداف شرکت .

 

آدرس : 500 متر بالاتر از دروازه قرآن - سمت راست - شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی فارس

تلفن :2281388 -0711     فاکس :2263396-0711

 

برای  مشاهده  سایت شرکت بهره برداری  کلیک کنید

 بازدید:7077
آخرین به روزرسانی: 1396/09/21