|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

برگزاری نشست هم‌اندیشی و کارگاه آموزشی طرح داناب در فارس

نشست هم اندیشی و کارگاه آموزشی ویژه مربیان میانی با همکاری آموزش و پرورش و میزبانی شرکت آب منطقه‌ای در سالن شهید ترکمان این شرکت برگزار شد.

  عمومی
  30 بهمن 1402
در راستای هم اندیشی و بررسی موانع و مشکلات طرح‌های عمرانی بخش آب در سطح استان با حضور عوامل طرح‌ها شامل مدیران عامل و پرسنل کلیدی نشستی برگزار شد.

ارکان اجرایی پروژه های آب منطقه‌ای شامل کارفرما، مشاورین، پیمانکاران و تولید کنندگان تجهیزات در نشستی صمیمی مشکلات و موانع موجود را مورد واکاوی قرار دادند.

نشستی به منظور پیشبرد هر چه بهتر پروژه های شرکت آب منطقه‌ای، با حضور مدیر عامل، معاونین و‌نمایندگان مجری طرح ها و مدیران عامل به‌همراه کارشناسان شرکت های مشاور، شرکت های پیمانکاری و نیز تولید کنندگان تجهیزات مورد نیاز پروژه ها در محل سالن شهید حسن ترکمان آب منطقه ای برگزار شد .

  عمومی
  28 بهمن 1402
در کارگاه آموزشی و نشست هم اندیشی طرح داناب و سواد آبی به میزبانی آب منطقه ای فارس عنوان شد :

نجات دانش آموزی آب (داناب) طرحی برای مصرف آب بر معیار دانایی

کارگاه و هم اندیشی طرح داناب و گسترش سواد آبی به میزبانی شرکت آب منطقه‌ای فارس و با حضور معاونان و مدیران آب شهرستان‌های استان فارس برگزار شد، در این هم اندیشی ابعاد مختلف طرح داناب مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت و بر لزوم فرهنگی سازی برای مصرف آب مبتنی بر دانش و دانایی و ترویج آموزه‌های فرهنگی تاکید گردید.

  عمومی
  24 بهمن 1402

طرح مرمت و ترمیم سردهانه های رودخانه کر واقع در شهرستان خرامه در دهه پر فروغ مبارک فجر آغاز شد.

همزمان با نهمین روز دهه پر فروغ فجر انقلاب اسلامی، عملیات اجرایی طرح مرمت و بازسازی سردهانه های رودخانه کر در شهرستان خرامه توسط شرکت آب منطقه ای فارس آغاز شد.

  عمومی
  23 بهمن 1402
همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی طرح تغذیه مصنوعی احمد آباد دهرم شهرستان فراشبند توسط شرکت آب منطقه‌ای فارس به بهره برداری رسید

در چهارمین روز از چهل و پنجمین سالگرد مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی و طلوع خورشید تابناک، طرح تغذیه مصنوعی احمد آباد بخش دهرم شهرستان فراشبند توسط شرکت آب منطقه ای فارس به بهره برداری رسید.

بهره برداری از پروژه تغذیه مصنوعی احمد آباد دهرم با ظرفیت آبگیری ۶۲۰ هزار متر مکعب در هر سیلاب با تقویت آبخوان منطقه به همراه مدیریت بهره برداری از منابع آب زیرزمینی می‌تواند به ذخیره آب تجدید پذیر در سفره‌های آب زیرزمینی کمک کند‌.

  عمومی
  17 بهمن 1402
ترسیم سیمای اولویت‌های استان برای تامین آب شرب

برنامه ریزی و رایزنی مدیران آب استان فارس برای عبور از پیک تابستان 1403

نشست تخصصی و هماهنگی با حضور مدیران عامل شرکت‌های آبفا شیراز و استان و دبیر شورای راهبری منابع آب استان به میزبانی شرکت آب منطقه‌ای فارس برای بررسی چگونگی تامین، انتقال و توزیع آب شرب تشکیل گردید.

  عمومی
  16 بهمن 1402
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای فارس از شکوفایی پروژه‌های عمرانی همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد:

تامین آب 30 روستای شرق مرودشت و بخش اکراد شهرستان زرقان با حدود 40 هزار نفر جمعیت از خط اول سد درود زن

سیاوش بدری مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای فارس برخی از اقدامات این شرکت برای تامین آب شرب شرق شهرستان مرودشت و بخش اکراد شهرستان زرقان از خط اول سد درودزن را تشریح کرد و گفت: با اجرای این خط انتقال، آب آشامیدنی جمعیتی حدود 40 هزار نفر دراین مناطق تامین شده است.

  عمومی
  14 بهمن 1402
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای فارس تاکید کرد:

بهینه سازی مصرف و سازگاری یکی از محورهای اصلی طرح جامع آب استان است.

سیاوش بدری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای فارس در چهارمین نشست تخصصی طرح جامع آب استان با بیان اینکه بهینه سازی مصرف و سازگاری یکی از محورهای اصلی طرح جامع آب استان است اظهار داشت: باید باور کنیم منابع جدید حتی انتقال آب از دریا نمیتواند همه نیازهای ما در حوزه صنعت، کشاورزی، شرب و محیط زیست را تامین کند از این رو راهکار مورد تاکید مسئولان ارشد استان بهینه سازی مصرف آب و سازگار کردن شرایط برای رفع ناترازی ها است

  عمومی
  12 بهمن 1402

پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب منطقه ای فارس به مناسبت دهه مبارک فجر

سیاوش بدری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای فارس ، در آستانه فرارسیدن ایام الله دهۀ فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با گرامیداشت این مناسبت پیام تبریکی صادر کرد..

  عمومی
  12 بهمن 1402

رصد خانه آب از ضروریات مدیریت منابع آب کشور

فیروز قاسم زاده، مدیر کل دفتر اطلاعات و داده‌های آب کشور و سخنگوی صنعت آب و مجتبی نوری، مدیر کل دفتر تحقیق، توسعه و فناوری اطلاعات شرکت مدیریت منابع آب ایران با هدف آغاز پیاده سازی رصدخانه آب استان فارس، از شرکت آب منطقه ای فارس بازدید کردند.

  عمومی
  11 بهمن 1402
در نشست شورای حفاظت منابع آب و سازگاری با کم آبی اعلام شد

تاکید بر نصب کنتورهای هوشمند، مدیریت توامان آب و برق و جلوگیری از اضافه برداشت

نشست شورای حفاظت از منابع آب و سازگاری با کم آبی با حضور محمد هادی ایمانیه استاندار فارس، معاون هماهنگی امور عمرانی، مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای فارس و مدیران دستگاه‌های مسئول برگزار شد.

  عمومی
  9 بهمن 1402
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای فارس بیان کرد:

نصب کنتور و تجهیزات اندازه گیری بر روی کلیه چاه‌ها، با اولویت در استان فارس دنبال می‌شود

سیاوش بدری مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای فارس با بیان اینکه نصب کنتور و تجهیزات اندازه گیری برای مدیریت و پایش برداشت از منابع زیر زمینی با اولویت در استان فارس دنبال می شود گفت: در دو سال گذشته بیش از 4 هزار کنتور آب روی چاه‌های کشاورزی استان نصب شده است.

  عمومی
  9 بهمن 1402

تجلیل شرکت آب منطقه‌ای فارس از مقام زن، مادر و بانوان بازنشسته و شاغل

شرکت آب منطقه‌ای فارس با برگزاری مراسم تجلیل و بزرگداشت مقام زن و روز مادر از بانوان شاغل و بازنشسته شرکت قدردانی کرد.

  عمومی
  8 بهمن 1402

پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای فارس به مناسبت ولادت امیر مومنان حضرت امام علی (ع)

مهندس سیاوش بدری مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای فارس طی پیامی ولادت امیر مومنان حضرت علی (علیه السلام) و روز پدر و روز مرد را تبریک گفت.

  عمومی
  5 بهمن 1402
شهرداری‌های کلانشهر شیراز و مسئولیت اجتماعی حفاظت از منابع آب زیر زمینی

آموزش فرهنگ شهروندی در کنار آموزش حفاظت از منابع آب

نشست هم اندیشی مدیران و مسئولان شرکت آب منطقه‌ای فارس و مدیر کل دفتر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری شیراز با موضوع تبیین فرهنگ شهروندی و آموزش برای حفاظت از منابع آب زیرزمینی در راستای مسئولیت اجتماعی شهرداری ها برگزار شد.

  عمومی
  3 بهمن 1402

حضور پررنگ شرکت آب منطقه‌ای فارس در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب

شرکت آب منطقه‌ای فارس با حضور چشمگیر و پررنگ در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب که با حضور علی اکبر محرابیان وزیر نیرو افتتاح شد کیک پانزدهمین سال اجرای طرح دانش آموزی نجات آب (داناب) را رونمایی کرد و محرابیان آن را برش زد.

  عمومی
  3 بهمن 1402
روح سالم در بدن سالم است .

کارکنان شرکت آب منطقه‌ای فارس مورد سنجش سلامت قرار گرفتند.

در راستای بخشنامه سنجش سلامت کارکنان صنعت آب و برق، شرکت آب منطقه‌ای فارس طی برنامه زمانبندی شده در یکی از مراکز علمی تخصصی، سنجش سلامت در حال انجام می‌باشد.

  عمومی
  27 دی 1402
مدیریت منابع آب با جلوگیری از اضافه برداشت از چاه‌های پروانه دار از طریق اجرای توامان مدیریت آب و برق

نشست هم اندیشی معاونان حفاظت و بهره برداری و مدیران آب استان‌های فارس، هرمزگان، بوشهر و کهگیلویه بویر احمد از بکارگیری هوش مصنوعی تا مدیریت توامان آب و برق برای پایش و کنترل برداشت آب چاه‌های کشاورزی.

معاونان حفاظت و بهره برداری و مدیران آب استان های فارس، بوشهر، هرمزگان و کهگیلویه و بویر احمد در یک نشست صمیمی، تازه های علمی و فنی برای پایش و رصد اضافه برداشت از چاه‌های کشاورزی و مدیریت توامان آب و برق در این استان ها را مورد ارزیابی و بررسی قرار دادند

  عمومی
  21 دی 1402
با حضور مدیران آموزش و پرورش و آب منطقه‌ای فارس

شرکت آب منطقه‌ای و آموزش و پرورش فارس تفاهم نامه همکاری امضا کردند

تفاهم نامه همکاری دو دستگاه شرکت آب منطقه ای و آموزش و پرورش استان با حضورمدیران ارشد دو دستگاه، سیاوش بدری مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای و خلیل عسکری مدیر کل آموزش و پروش مبادله شد.

  عمومی
  19 دی 1402
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای فارس :

نزدیک به 2 هزار حلقه چاه غیر مجاز در استان فارس پُر و مسلوب المنفعه شد

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای فارس از پُر و مسلوب المنفعه شدن نزدیک به 2 هزار حلقه چاه غیر مجاز در 9 ماهه امسال خبر داد و اظهار داشت: با همکاری دادگستری استان و طی مراحل قضایی در معیت نیروی انتظامی این اقدام با موفقیت انجام شد.

  عمومی
  16 دی 1402

برگزاری مسابقات بدمینتون بانوان شرکت‌های وابسته و تابعه وزارت نیرو دراستان فارس

مسابقات ورزشی بدمینتون بانوان ورزشکار شرکت‌های وابسته و تابعه وزارت نیروی استان به میزبانی شرکت آب منطقه‌ای فارس برگزار شد.

  عمومی
  12 دی 1402
برگزاری دوره آموزشی رابطین مشاور گشت و بازرسی در شرکت آب منطقه‌ای فارس

دوره آموزشی کارکنان رابطین مشاور گشت و بازرسی به منظور برخورد با تخلفات منابع آب برگزار شد

دوره آموزشیرابطین مشاور گشت و بازرسی با هدف حفاظت و صیانت از منابع آبی در سالن شهید ترکمان شرکت آب منطقه‌ای فارس برگزار شد.

  عمومی
  11 دی 1402
در سمینار علمی-پژوهشی به مناسبت هفته پژوهش عنوان شد

تاثیر فعالیت‌های انسان و تغییر اقلیم در حوضه های آبریز فارس

همزمان با هفته پژوهش، سمینار تخصصی علمی-پژوهشی با عنوان "تاثیر فعالیت‌های انسان و تغییر اقلیم در حوضه های آبریز" به میزبانی شرکت آب منطقه‌ای فارس برگزار شد.

  عمومی
  5 دی 1402

حضور پررنگ و تاثیر گذار آب منطقه‌ای فارس در نمایشگاه هفته پژوهش

همزمان با هفته پژوهش، شرکت آب منطقه‌ای فارس در نمایشگاهی که به همین منظور در محل مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز برگزار شده است، با حضوری پررنگ و تاثیر گذار از آخرین دستاوردهای علمی و فنی این شرکت در زمینه منابع آب رونمایی کرد.

  عمومی
  29 آذر 1402
نشست هم اندیشی مدیران شرکت آب منطقه ای با مسئولان منابع طبیعی و آبخیزداری فارس

تشریح وضعیت منابع آب استان فارس در هم اندیشی با مسئولان منابع طبیعی از چاره اندیشی برای ترمیم جنگل‌های منابع طبیعی تا حفاظت از منابع آب و منابع طبیعی به عنوان یک اقدام راهبردی

نشست هماهنگی و تشریح وضعیت منابع آب استان فارس با هدف هم افزایی جهت حفاظت و صیانت از این منابع ارزشمند با حضور مدیران شرکت آب منطقه‌ای فارس و معاونین و مدیران اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در سالن جلسات اداره کل منابع طبیعی فارس برگزار گردید.

  عمومی
  29 آذر 1402
پذیرایی از عزاداران فاطمی در موکب شرکت آب منطقه‌ای فارس

استقبال عزاداران فاطمی از موکب سقابان فاطمی و حسینی همزمان با برگزاری آیین‌های عزاداری سالروز شهادت حضرت زهرا (س)، پیکر مطهر ۱۲ شهید گمنام در شیراز تشییع شد.

شرکت آب منطقه‌ای فارس با برپایی موکب در مسیر حرکت عزاداران، از امت حزب الله و دوستداران خاندان عصمت و طهارت پذیرایی کرد.

  عمومی
  27 آذر 1402

پیام تسلیت مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای فارس به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا (س)

سیاوش بدری مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای فارس طی پیامی با برشمردن فضایل حضرت فاطمه زهرا (س) ایام شهادت آن حضرت و همزمان اقدام عوامل دست نشانده استکبار جهانی در حمله تروریستی کور و بزدلانه به مقر انتظامی در شهرستان راسک را تسلیت گفت.

  عمومی
  25 آذر 1402
نشست گروه‌های مردم نهاد محیط زیستی با مسئولان آب منطقه‌ای فارس

مدیر عامل آب منطقه‌ای فارس: حفظ محیط زیست و پایداری منابع آب یک هدف مشترک است.

نشست گروه‌های مردم نهاد محیط زیستی با مسئولان آب منطقه‌ای فارس با هدف افزایش مشارکت اعضای تشکل‌های زیست محیطی در پایداری منابع آب‌های زیر زمینی و صیانت از این انفال الهی برگزار شد.

  عمومی
  25 آذر 1402
قاضی کمیسیون رسیدگی به امور آبهای زیرزمینی شرکت آب منطقه ای فارس:

در بسیاری مواقع رسیدگی و انشای رای در پرونده های آبی حتی از بررسی و صدور رای بسیاری از پرونده های کیفری دادگاهی به مراتب دشوارتر و وقت گیرتر است

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای فارس؛ جلسه هماهنگی با شعبات چهارگانه رسیدگی به امور آبهای زیرزمینی شرکت اب منطقه ای فارس برگزار شد.

  عمومی
  22 آذر 1402
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 55 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 11
 • بیشترین بازدید همزمان : 399
 • بازدید امروز : 336
 • بازدید دیروز : 3,390
 • کل بازدید : 5,812,623
 • آخرین به روزرسانی : 1 اسفند 1402 13:34:02
 • شناسه IP شما : 44.220.62.183

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : شیراز، بلوار ارم، شرکت سهامی آب منطقه‌ای فارس
 • کدپستی : 7143683685
 • تلفن : 07132252093
 • فاکس :
 • پست الکترونیکی : info[at]frrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :